Loading...

Bentley Praha

New Mulsanne Extended Wheelbase

Přehled

Více prostoru pro osoby vzadu, řada možností pro zábavu ve vozidle a varianta sklopných opěradel v leteckém stylu v modelu Mulsanne s delším rozvorem z něj činí fantastický cestovní vůz. Absolutní vrchol luxusu Bentley, který lze považovat za skutečný domov na cestách.

VÍCE MÍSTA VZADU

Model Mulsanne s delším rozvorem má o 250 mm místa na nohy vzadu více, jeho prodloužené zadní dveře usnadňují stylové nastupování i vystupování. Elektrické záclonky na každém ze zadních oken zaručují dokonalost přepravy těm, kdo občas potřebují cestovat inkognito.

SKLOPNÁ OPĚRADLA V LETECKÉM STYLU

Volitelná sklopná opěradla v leteckém stylu poskytují osobám vzadu možnost odpočinout si jako v soukromém tryskáči. A spojitost s létáním není jen tak nahodilá. Tohle je model Mulsanne s delším rozvorem: dokonalá kombinace rychlosti a vrcholného luxusu.

PANORAMATICKÉ ZADNÍ STŘEŠNÍ OKNO

Sklopné střešní okno vpouští do zadní části vozu vodopád denního světla, přičemž elektricky ovládaná clona Alcantara dokáže eliminovat záři slunečních paprsků po stisknutí tlačítka.

PRODLOUŽENÝ STŘEDOVÝ PANEL

Prodloužený středový panel vede po celé délce kabiny, ručně zpracovávané lakované dřevo skrývá řadu odkládacích možností pro pohodlí osob vzadu kromě ovladačů pro vyhřívání a ventilaci sedadel, střešního okna a elektrických záclonek zabudovaných do oken. A když je čas na práci, elegantně se z něj vysunou piknikové stolky.

NOVÝ DESIGN EXTERIÉRU

Model Mulsanne s delším rozvorem zahrnuje množství změn v přední i zadní části vozu, některé z nich lze spatřit i na novém modelu Mulsanne a novém modelu Mulsanne Speed. Mřížky, leštěné plochy, sdružené světlomety a zadní světla prošla obměnou, takže vnější vzhled vozu získala ostřejší, současnější vzhled.

ŠIRŠÍ, PŘEPRACOVANÁ ČELNÍ MASKA

Nová, širší mřížka chladiče spočívá před matricí Bentley se svislými lopatkami z nerezavějící oceli, které se rozevírají od středu. Spodní mřížky jsou širší stejně jako přední nárazník, což ještě zvýrazňuje přítomnost vozu na silnici.

NOVÁ TECHNOLOGIE SVĚTLOMETŮ

Design sdružených světlometů je zachován, ale vnější druhotné světlomety byly posunuty nahoru tak, aby byly v rovině s hlavními světlomety. Ostřikovače spočívají uprostřed. Světla samotná fungují automaticky, čtyři režimy svícení zakrývají odlišné požadavky na jízdu: městské silnice, mimoměstský provoz, dálnice a obyčejné dálkové světlomety.

ÚCHVATNÁ ZADNÍ SVĚTLA SE ZNAKEM BENTLEY FLYING „B“

Nová zadní světla září trojrozměrným znakem Flying „B“ při zapnutí, takže téměř z jakékoli vzdálenosti lze poznat, že vůz před vámi je značky Bentley.

NOVÁ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE

Do elegantně lakované plochy palubní desky je zasazena nová 8" dotyková obrazovka ovládající informační a zábavní systém vozu a další systémy, obsahující konektivitu 4G pro rychlejší odezvu, lepší uživatelské prostředí a kompatibilitu Apple CarPlay.

Google Maps*, satelitní obrazy a Street View* přinášejí nový rozměr systému navigace, takže řidič může zobrazit trasu, křižovatky i cíl.

Mobilní telefony a tablety lze k vozu připojit pomocí Bluetooth nebo přes porty USB v přihrádce pro média nebo v odkládací přihrádce, kde je lze nabíjet současně se sdílením dat. Hotspot Wi-Fi ve voze zaručuje vysokorychlostní* přístup až pro osm těchto zařízení.

*Není k dispozici na všech trzích – Podrobnosti lze sdělit na zavolání
*V závislosti na signálu mobilní sítě

NOVÝ SYSTÉM ZÁBAVY NA ZADNÍCH SEDADLECH

Volitelný systém zábavy na zadních sedadlech Bentley Theatre nabízí dvojici dotykových tabletů 10.4". Elektricky se vysouvají z opěradel předních sedadel a přinášejí přístup k řadě systémů vozu pro osoby na zadních sedadlech, včetně údajů o trase a dat o vozidle, her, digitální hudby a disků DVD. Díky Wi-Fi ve voze je k dispozici i využití video hovorů, přehrávání médií a cloudové služby. Tablety lze z vozu také vyjmout.

NOVÉ BARVY KAROSÉRIE A MOŽNOSTI LAKŮ

Dva nové laky dřevěného obložení jsou nyní součástí nabídky: Liquid Amber a Dark Stained Madrona. Mezi nové barvy karosérií patří Rose Gold a Julep.


Technické parametry

 • Motor
 • Motor
  6.75-litre twin-turbocharged V8
  Řazení
  ZF 8-speed automatic
  Výkon
  505bhp / 377kW / 512PS @ 4000rpm
  Krouticí moment
  1020Nm, 752lb.ft @ 1750rpm
  Kompresní poměr
  8.9:1
  Míra emisí
  EU 6 / LEV II
  Palivo
  EU 95 to 98 RON US/ROW 92 to 98 RON
 • Výkonnost
 • Maximální rychlost
  184mph / 296km/h
  Zrychlování mph
  0 - 60mph 5.3 seconds
  Zrychlování km/h
  0 - 100km/h 5.5 seconds
 • Rozměry
 • Styl karoserie
  Saloon
  Celková délka
  5825mm 19ft 1in
  Šířka včetně zrcátek
  2208mm 7ft 3in
  Šířka při sklopených zrcátkách
  1926mm 6ft 4in
  Výška
  1541mm 5ft
  Rozvor
  3516mm 11ft 6in
  Přední rozchod
  1605mm
  Zadní rozchod
  1651mm
 • Spotřeba paliva
 • Jízdní cyklus - EU

  Město
  12.1mpg 23.4 litres/100km
  Mimo město
  28.0mpg 10.1 litres/100km
  Kombinovaný provoz
  18.8mpg 15.0 litres/100km
  Emise CO2 (kombinovaný provoz)
  344g/km

  Jízdní cyklus - EPA

  Jízda ve městě
  11.0 mpg
  Jízda po dálnici
  18.0 mpg
  Kombinovaná jízda
  13.0 mpg