Loading...

Bentley Praha

New Mulsanne

Přehled

ŠPIČKA VÝKONNOSTI A LUXUSU

Čirý výraz výjimečného luxusu a fenomenální výkonnosti, to je nový model Mulsanne představující špičku designu, řemeslného umu a technických schopností značky Bentley.

JEDEN ZE TŘÍ NOVÝCH MODELŮ

Kromě modelu Mulsanne Speed došlo k modernizaci i modelu Mulsanne, zatímco řadu doplňuje třetí, zcela nový model, Mulsanne s delším rozvorem.

NOVÝ DESIGN EXTERIÉRU

Nový model Mulsanne Speed si nespletete, řada viditelných změn se zobrazuje v přední i zadní části vozu. Mřížky, leštěné plochy, sdružené světlomety a zadní světla, to vše prošlo důkladnou revizí pro elegantnější vzhled.

ŠIRŠÍ, PŘEPRACOVANÁ ČELNÍ MASKA

Nová mřížka chladiče spočívá přímo před slavnou mřížkou Bentley, svislé lopatky z nerezavějící oceli sahají dále přes přední část vozu než u předchozích modelů. Dolní mřížky a přední nárazník jsou také širší než u předchozích typů Mulsanne, takže vůz působí těsněji spjatý s vozovkou.

NOVÁ TECHNOLOGIE SVĚTLOMETŮ

Druhotné světlomety LED pro denní svícení jsou o pár milimetrů výše než u předchozího modelu Mulsanne, jejich lemy jsou nyní v rovině s lemy hlavních světlometů. Modernizací prošla i technologie. Ostřikovače jsou nyní uprostřed druhotných světlometů, skryté za jasně chromovanými kotouči až do okamžiku vysunutí. Světlomety samotné fungují inteligentně, využívají různé režimy svícení pro města i obce, mimo město, dálnice a jízdní situace, při nichž je vhodnější použít běžná dálková světla.

ÚCHVATNÁ ZADNÍ SVĚTLA SE ZNAKEM BENTLEY FLYING „B“

Když ubývá světla, zcela nová zadní světla září trojrozměrným znakem Bentley Flying „B“ – jde o jasnou vizuální ukázku pozornosti, kterou značka Bentley věnuje každému detailu.

NOVÁ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE

Do elegantně lakované plochy palubní desky je zasazena nová 8" dotyková obrazovka ovládající informační a zábavní systém vozu a další systémy, obsahující konektivitu 4G pro rychlejší odezvu, lepší uživatelské prostředí a kompatibilitu Apple CarPlay.

Google Maps*, satelitní obrazy a Street View* přinášejí nový rozměr systému navigace, takže řidič může zobrazit trasu, křižovatky i cíl.

Mobilní telefony a tablety lze k vozu připojit pomocí Bluetooth nebo přes porty USB v přihrádce pro média nebo v odkládací přihrádce, kde je lze nabíjet současně se sdílením dat. Hotspot Wi-Fi ve voze zaručuje vysokorychlostní* přístup až pro osm těchto zařízení.

*Není k dispozici na všech trzích – Podrobnosti lze sdělit na zavolání
*V závislosti na signálu mobilní sítě

NOVÝ SYSTÉM ZÁBAVY NA ZADNÍCH SEDADLECH

Volitelný systém zábavy na zadních sedadlech Bentley Theatre nabízí dvojici dotykových tabletů 10.4". Elektricky se vysouvají z opěradel předních sedadel a přinášejí přístup k řadě systémů vozu pro osoby na zadních sedadlech, včetně údajů o trase a dat o vozidle, her, digitální hudby a disků DVD. Díky Wi-Fi ve voze je k dispozici i využití video hovorů, přehrávání médií a cloudové služby. Tablety lze z vozu také vyjmout.

NOVÉ BARVY KAROSÉRIE A MOŽNOSTI LAKŮ

Dva nové laky dřevěného obložení jsou nyní součástí nabídky: Liquid Amber a Dark Stained Madrona. Mezi nové barvy karosérií patří Rose Gold a Julep.


Technické parametry

 • Motor
 • Motor
  6.75-litre twin-turbocharged V8
  Řazení
  ZF 8-speed automatic
  Výkon
  505bhp / 377kW / 512PS @ 4000rpm
  Krouticí moment
  1020Nm, 752lb.ft @ 1750rpm
  Kompresní poměr
  8.9:1
  Míra emisí
  EU 6 / LEV II
  Palivo
  EU 95 to 98 RON US/ROW 92 to 98 RON
 • Výkonnost
 • Maximální rychlost
  184mph / 296km/h
  Zrychlování mph
  0 - 60mph 5.1 seconds
  Zrychlování km/h
  0 - 100km/h 5.3 seconds
 • Rozměry
 • Styl karoserie
  Saloon
  Celková délka
  5575mm 18ft 3in
  Šířka včetně zrcátek
  2208mm 7ft 3in
  Šířka při sklopených zrcátkách
  1926mm 6ft 4in
  Výška
  1521mm 5ft
  Rozvor
  3266mm 10ft 8in
  Přední rozchod
  1605mm
  Zadní rozchod
  1651mm
 • Spotřeba paliva
 • Jízdní cyklus - EU

  Město
  12.1mpg 23.4 litres/100km
  Mimo město
  28.0mpg 10.1 litres/100km
  Kombinovaný provoz
  18.8mpg 15.0 litres/100km
  Emise CO2 (kombinovaný provoz)
  342g/km

  Jízdní cyklus - EPA

  Jízda ve městě
  11.0 mpg
  Jízda po dálnici
  18.0 mpg
  Kombinovaná jízda
  13.0 mpg