Loading...

Bentley Praha

The New Continental GT

Přehled

Nový model Continental GT Tento vůz mění definici velkých cestovních vozů. Ve své třídě nemá konkurenci a spojuje úchvatný design, fenomenální výkon a nedostižné řemeslné zpracování, kterým se vozy Bentley proslavily. Toto je budoucnost velkých cestovních vozů.

Design

Proporce klasického velkého cestovního vozu jsou propojené se supertvarovanou skořepinou hliníkové karosérie a zcela novým podvozkem a architekturou elektroinstalace. Výsledkem je revoluční vůz s rozeznatelnými prvky Bentley včetně „výkonové linie“, která se vynořuje sebevědomě mezi světlomety, pokračuje po stranách vozu až na zadní výčnělek a evokuje dojem rychlosti i síly. Volitelná 22-palcová kola s vymodelovanými tvary dodávají dokonalý závěrečný detail exteriéru, nad kterým se tají dech.

Jde o úžasný příklad automobilového designu – lze jej ještě vylepšit řadou volitelných prvků včetně nabídky inovativních laků Dual Veneers, které vám umožní přizpůsobit si vůz podle představ.

Skutečně úchvatná jízda

Nový model Continental GT byl navržen tak, aby zajišťoval nedostižné zážitky z jízdy, přinášel pohodlí bez námahy nebo vyvolával nadšení podle situace. Motor Bentley W12 s obsahem 6,0 litrů zajistí zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,7 s a maximální rychlost 333 km/h.

Za běžných podmínek funguje jako vůz s pohonem zadních kol. Jakákoli ztráta trakce však aktivuje systém aktivního pohonu všech kol s okamžitým zapojením obou předních kol, které zajistí další záběr v okamžiku, kdy je to potřeba.

S 8-rychlostní dvouspojkovou převodovkou, která dodává úžasně plynulé zrychlení, systémem aktivní kontroly 48 V, který optimalizuje ovladatelnost, a s elektrickým řízením, které zlepšuje zpětnou vazbu pro řidiče, je to vůz, který chce, abyste jej řídili.

Inovativní technologie

Řada intuitivních asistenčních systémů zapojených do nejnovějších výsledků technologie sledování směrem dopředu zvyšuje zážitky z jízdy s novým modelem Continental GT. Od adaptivního tempomatu po úchvatný rotační displej Bentley se můžete rozhodnout, zda chcete zobrazovat množství dostupných informací a jak si upravíte jedinečné jízdní zážitky tak, aby všechno bylo přesně tak, jak si to vy přejete.

Vlastnit něco jedinečného

Díky obrovské škále volitelných prvků výbavy se stěží stane, že uvidíte jiný nový model Continental GT, který bude stejný jako ten váš. Od druhů laku a kožených potahů po řadu technologických variant je možnost přizpůsobit si vůz vlastnímu vkusu prakticky nekonečná.

Chcete-li prozkoumat plejádu variant, vytvořte si vlastní model Continental GT s použitím našeho konfigurátoru – nebo se zastavte a můžeme si o tom osobně promluvit v provozovně Bentley Praha.

Další informace a zkušební jízdu si můžete vyžádat buď on-line, nebo nám zavolejte přímo na číslo +420 724 110 657.


Technické parametry

 • Motor
 • Motor
  6.0 litre twin-turbocharged W12
  Řazení
  8-speed Dual Clutch
  Výkon
  626 bhp / 467 kW / 635 PS @ 5000-6000 rpm
  Krouticí moment
  900 Nm, 664 lb.ft @ 1350-4500 rpm
  Míra emisí
  TBC
  Palivo
  TBC
 • Výkonnost
 • Maximální rychlost
  207 mph / 333 km/h
  Zrychlování mph
  0 - 60 mph 3.6 seconds
  Zrychlování km/h
  0 - 100 km/h 3.7 seconds
 • Rozměry
 • Styl karoserie
  Kupé
  Celková délka
  4850 mm 190.9 in
  Šířka včetně zrcátek
  2187 mm 86.1 in
  Šířka při sklopených zrcátkách
  1966 mm 77.4 in
  Výška
  1405 mm 55.3 in
  Rozvor
  2851 mm 112.2 in
 • Spotřeba paliva
 • Jízdní cyklus - EU

  Město
  16.0 mpg 17.7 litres/100 km
  Mimo město
  31.7 mpg 8.9 litres/100 km
  Kombinovaný provoz
  23.2 mpg 12.2 litres/100 km
  Emise CO2 (kombinovaný provoz)
  278 g/km

  Jízdní cyklus - EPA

  Jízda ve městě
  TBC
  Jízda po dálnici
  TBC
  Kombinovaná jízda
  TBC