Loading...

Bentley Praha

ZÍSKÁVÁNÍ POVĚSTI.

Všechny vozy Pre-Owned jsou prověřeny a certifikovány podle přísných norem a setkávají se mezi nimi vozy Bentley a vozy dalších luxusních značek. A stejně jako prodejce Bentley i tyto vozy si musejí získat svou pověst.

Pouze prodejce Bentley může plně potvrdit jejich servisní minulost. Pouze prodejce Bentley také může zkontrolovat minulost vozu Pre-Owned Bentley a porovnat s originálními záznamy společnosti Bentley*. Pravost vozu je tím zaručena. Každý vůz Pre-Owned prochází přísnou technickou prohlídkou, kterou provádějí školení technici společnosti Bentley. Pouze oni pak mohou zajistit komplexní a výlučnou 12-měsíční záruku bez počtu ujetých kilometrů se silniční asistencí*.

Mezi výhody vlastnění vozu Pre-Owned patří i zdarma poskytované výtisky časopisu Bentley Owner's Magazine*. Mohli byste také obdržet osobní pozvání od místního prodejce, abyste se podívali na výrobu vozů Bentley v Crewe. Zde se seznámíte s tím, jak přesné technologie a dlouholeté zkušenosti pracují společně. A pochopíte, jak vzniká dokonalé zpracování s čirým nadšením.

Chcete-li zobrazit nejnovější výběr vozů Pre-Owned, spusťte vyhledávání vašich preferovaných voleb nebo si projděte seznam dostupných vozů. Máme přístup ke všem modelům v celé síti a pokusíme se zajistit vaše požadované preference za plánovanou cenu. Můžete také využít finanční služby Bentley* s řadou možností včetně koupě na splátky, leasingu a finančního leasingu.

* Vzhledem k odlišnostem mezi zeměmi požádejte o plné údaje prodejce vozů Pre-Owned Bentley.